fotograf konin referencje

REFERENCJE

Pary, które mi zaufały

Ola i Miłosz

fotograf Kalisz Dwór Stary Chotów

Gdy tylko zobaczyliśmy prace Zbyszka, nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że jest prawdziwym artystą, który ma ogromne doświadczenie i po prostu wie, co robi. Nasze spotkania z nim pokazały również, że jest wspaniałym, ciepłym, otwartym i dobrym człowiekiem. Towarzyszył nam w sposób, o którym mogliśmy tylko marzyć: był we wszystkich ważnych momentach jednocześnie nie pesząc nikogo swoją obecnością. Dzięki temu zdjęcia, które mamy, idealnie oddają atmosferę naszego ślubu i wesela. Oglądanie ich sprawia nam ogromną radość, możemy wszystko przeżyć jeszcze raz… i jeszcze raz.

Zbyszek dał nam coś, czego wartości nie da się wymierzyć w jakikolwiek sposób. Dał nam najpiękniejszą i najprawdziwszą pamiątkę z najważniejszego dnia w naszym życiu. Serdecznie dziękujemy. Odliczamy dni do kolejnego spotkania.

Jeśli szukacie prawdziwego fotografa, zaangażowanego w swoją pracę i doskonale rozumiejącego jej sens, znaleźliście właściwą osobę.

pozdrawiamy,
Ola i Miłosz


Agnieszka i Marcin

fotograf Konin

Już podczas pierwszego spotkania Zbyszek zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie. I po wyjściu z kawiarni wiedzieliśmy, że innej decyzji być nie może. Po pierwsze: słuchał. Był ciekaw naszej wizji TEGO dnia i nas samych. Od początku powtarzał, że musimy się poznać, aby oswoić się z obecnością aparatu i czuć się swobodnie. I tak też było podczas naszych kolejnych spotkań. Począwszy od fotografii na zaproszenia, która mimo, że powstała w minusowej temperaturze końca marca, dała ciepłe i radosne zdjęcie, a nasze zaproszenia do dziś spotykamy wśród ramek ze zdjęciami w domach naszych bliskich. Zbyszek był wszędzie tam, gdzie być powinien, a jednocześnie nie przeszkadzał, nie narzucał się. To on był dla nas, a nie odwrotnie. I wydawałoby się, że Go nie ma, dopóki nie pokazał nam wyników swojej pracy. Nawet nie wiedziałam, że można wykonać w naszym kościele takie ujęcia. A jak bawili się goście. Ich miny, spojrzenia. Jakiś kosmos. Teraz już wiem, dlaczego mówi się „reportaż ślubny”. Polecamy wszystkim Zbyszka i jego pracę, a sami mamy wielką nadzieję, że będziemy mieli kolejne okazje, które mógłby uwiecznić.

pozdrawiamy,
Agnieszka i Marcin


Kasia i Kamil

fotograf Inowrocław

Zbyszku dziękujemy Ci, że oddałeś na zdjęciach z naszego ślubu wszystko co najpiękniejsze tego dnia. Zatrzymałeś w kadrze nasze emocje… Dziś, oglądając zdjęcia, po prostu do nas wracają i przeżywamy je od nowa. Inowrocław i Trójmiasto jest pod wrażeniem. Fotoksiążka i prezentacja cudo!
Zbyszku- wyrazy uznania dla Twojego Talentu.


Dziękujemy

Kasia i Kamil Tarczewscy 23.08.2014r


Ewelina i Piotr

fotograf Koło

Praca ze Zbyszkiem hm… spokojna, bezstresowa, pozytywna. Na weselu niezauważalny, sama się zastanawiałam kiedy On zrobił te zdjęcia. Otwarty na pomysły, ale i służy pomocą, gdy pomysłów brak… np na sesję narzeczeńską lub plener. Najważniejsze dla nas: spokój, opanowanie, fajne ujęcia, piękne zdjęcia, które podkreśliły wyjątkowość tego ważnego dla nas dnia. Dziękujemy za wyczucie, smak i klasę oraz cierpliwość i wytrwałość.
Zdjęcia Zbyszka są perfekcyjne, oko czujne, a współpraca przyjemna, czego chcieć więcej … Fotograf w 100 % godny polecenia.

Pozdrawiamy i polecamy
Ewelina i Piotrek 12.10.2013r